Home TürkçeKubernetes Kubernetes Pratik Sınavı

Kubernetes Pratik Sınavı

by Fatih Boy
0 comment

Zaman zaman sizlere gerçek Kubernetes Cluster’ları üzerinde adım adım takip edeceğiniz pratikler paylaşmaktayım. Bu yazımla birlikte bu paylaşımlarımı farklı bir noktaya taşıdığımız sizlere duyurmak istedim. Bilgi ve tecrübenizi gerçek Kubernetes Cluster’ı üzerinde test edebileceğiniz bir Kubernetes Pratik Sınavı hazırladım.

Pratik sınavını online veya on-prem Kubernetes Cluster’ları üzerinde de kullanılabilirsiniz. Klasik sınavlardan farklı olarak sadece Kubernetes pratiğinizin olması ile geçebileceğiniz bu sınavda çoktan seçmeli ve performans soruları sizleri karşılamakta.

Sınavı tamamlamanız ardından sonuç sayfasına gelecektir. Sonuç sayfasında, yanıtlarınıza dair değerlendirmeler ve kategorilere göre doğru/yanlış soru dağılımını bulabilirsiniz. Buna ek olarak her bir soru için dikkat edilmesi gereken noktalar tek tek değerlendirilmektedir.

Demo eğitim sayfası üzerinden deneyimleyebileceğiniz pratik sınavı için Sınav kodu olarak Demo değerini girebilirsiniz. Kurumlara özel olarak soru setlerinin de yer aldığı pratik sınavını kendi kurumunuz için de kullanmakta isterseniz iletişim sayfası üzerinde iletişime geçebilirsiniz.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi